Конгрес з міжнародною участю «Людина та ліки» Україна-Білорусь-Туреччина

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Конгресі з міжнародною участю «Людина та ліки» Україна-Білорусь-Туреччина, який відбудеться 28 травня 2021 року о 10:00 в онлайн-форматі.

Конгрес — це міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу науковців, практикуючих лікарів та експертів різних сфер медицини, де учасники можуть брати участь у численних тематичних лекціях, майстер-класах, симпозіумах за участю провідних вітчизняних та зарубіжних доповідачів.

У програмі заходу лекції, майстер-класи та міждисциплінарні школи за напрямками:
• міждисциплінарний підхід для лікарів первинної ланки щодо ведення пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу та ожирінням
• метаболічний синдром та цукровий діабет
• неврологія: біль як міждисциплінарна проблема
• вакцинопрофілактика
• дерматологія: клінічні кейси

Наукові організатори заходу: Київський медичний університет, ГС «Українська Асоціація Міждисциплінарної Медицини», Білоруська медична академія післядипломної освіти.

Участь у заході безкоштовна. Кожен учасник отримує електронний сертифікат 10 балів.

Детальніша інформація та реєстрація на сайті.

З програмою заходу ви можете ознайомитись тут.

24.05.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021