Конгрес з міжнародною участю «Людина та ліки» Україна-Білорусь-Туреччина

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у Конгресі з міжнародною участю «Людина та ліки» Україна-Білорусь-Туреччина, який відбудеться 28 травня 2021 року о 10:00 в онлайн-форматі.

Конгрес — це міждисциплінарна платформа для підвищення кваліфікації, навчання, обміну досвідом та конструктивного діалогу науковців, практикуючих лікарів та експертів різних сфер медицини, де учасники можуть брати участь у численних тематичних лекціях, майстер-класах, симпозіумах за участю провідних вітчизняних та зарубіжних доповідачів.

У програмі заходу лекції, майстер-класи та міждисциплінарні школи за напрямками:
• міждисциплінарний підхід для лікарів первинної ланки щодо ведення пацієнтів з цукровим діабетом 2-го типу та ожирінням
• метаболічний синдром та цукровий діабет
• неврологія: біль як міждисциплінарна проблема
• вакцинопрофілактика
• дерматологія: клінічні кейси

Наукові організатори заходу: Київський медичний університет, ГС «Українська Асоціація Міждисциплінарної Медицини», Білоруська медична академія післядипломної освіти.

Участь у заході безкоштовна. Кожен учасник отримує електронний сертифікат 10 балів.

Детальніша інформація та реєстрація на сайті.

З програмою заходу ви можете ознайомитись тут.

24.05.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021