Конгрес “Людина та ліки – Україна”

31 березня-1квітня 2016 Київський медичний університет прийняв участь в організації та проведенні Міжнародного Конґресу «Людина та ліки» — Україна (надалі — Конгрес) у Конґрес-холі готелю «Космополіт» (м. Київ, вул. Гетьмана, 6).
Президент Університету Олександр Валерійович Поканевич виступив з вітальним словом симпозіуму «Право на життя» – іноваційні технології в лікуванні ВІЛ/СНІДу та вірусного гепатиту С» та науково-практичної секції «Забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у лікувально-профілактичних закладах різних форм власності».

Вітаючи учасників заходу Олександр Валерійович запевнив присутніх, що інформація про важливу і актуальну тему форуму буде доступна викладачам та студентам очолюваного ним вишу. Відеоматеріали будуть розміщені на сайті університету. Президент Університету підкреслив, що успішність реформи системи охорони здоров’я, в значній мірі, залежить від об’єднання зусиль освіти, практики та науки. Підготовка фахівців нової формації відіграє в цьому процесі ключову роль.

Мультидисциплінарний медичний форум об’єднав тисячі лікарів з різних регіонів України, вітчизняну та світову наукову спільноту. Протягом 2 днів роботи конгресу науково-педагогічним фахівцям, студентам, інтернам, магістрам, аспірантам Університету, вітчизняним лікарям, науковцям було представлено результати сучасних досліджень в різних галузях медичної науки, надано поради щодо ефективного лікування соціально важливих хвороб, вибір яких має базуватися на стандартах доказової медицини.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти д.мед.н., проф. Доан С.І. доповіла про необхідність залучення до виявлення ВІЛ-інфекції фахівців закладів охорони здоров’я різного рівня надання медичної допомоги, акцентувала увагу на проблемі ВІЛ-асоційованої патології.

Вагому частину наукової програми склала одна з найважливіших та глобальних проблем медицини, — боротьба з антибіотикорезистентністю, основним механізмом якої є раціональний вибір антибактеріального препарату. Саме цій темі були присвячена яскрава і високопрофесійна  доповідь завідувача кафедри дитячих інфекцій д.мед.н. професора Самаріна Д.В.
Більш детальна інформація на сайті – http://www.chil.com.ua/

07.04.2016
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021