Колосовська Анна посіла 3-е місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в Харкові!

26-27 березня 2019 року на базі Харківського Національного медичного університету проходив другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Перший етап конкурсу успішно подолали наукові роботи чотирьох студентів Київського медичного університету.

Другий етап конкурсу передбачав захист наукових робіт перед республіканською комісією. Успіх наших студентів був вражаючим. Cтудентка 3-го курсу медичного факультету Анна Колосовська посіла почесне 3 місце за наукову роботу «Добровільне медичне страхування в багатоканальній бюджетно-страховій моделі фінансування охорони здоров’я».

Роботи Гусиніна Павла “Аналіз варіабельності серцевого ритму у пацієнтів, що перенесли інтракоронарне втручання на тілі коронарного синдрому”, Тасенко Михайла і Бац Наталії “Розробка способу лікування синдрому залежності від алкоголю, спричиненого посттравматичним стресовим розладом, у цивільного населення та учасників антитерористичної операції” нагороджені дипломами за соціальну значущість дослідження.

Наші студенти – наша гордість! Вітаємо наших переможців!

04.04.2019
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021