КМУ втілює ваші дитячі мрії

Прийшла весна, і, як кожного року, ми стаємо особливо романтичними та закоханими в життя, і так хочеться бути молодими, красивими та веселими, якими ми і є, в принципі.
Як в дитинстві…

Давайте згадаємо ці приємні роки. Про що ви мріяли, чого прагнули, чого боялися, як спішили жити та дорослішати, як хвилювалися через «не ту» зачіску, дражливих хлопчиків або пихатих дівчаток в класі. А тепер ви вже студенти або навіть інтерни, чи досвідчені фахівці, викладачі, і перед вами відкрито мільйон шляхів та можливостей реалізувати себе в галузях, з якими пов’язали своє життя: медицина та фармація.

Ми дякуємо всім нашим студентам, що вони обрали Київський медичний університет для втілення своїх мрій. А щоб надихнути вас, якщо ви ще вагаєтесь з вибором, ми запросили трьох чарівних дівчат розповісти про свій шлях до професії лікаря, про складнощі, про долю, приклад батьків та багато іншого. Слухайте та надихайтеся.

Київський медичний університет – університет, що втілює дитячі мрії.

12.05.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021