КМУ втілює ваші дитячі мрії

Прийшла весна, і, як кожного року, ми стаємо особливо романтичними та закоханими в життя, і так хочеться бути молодими, красивими та веселими, якими ми і є, в принципі.
Як в дитинстві…

Давайте згадаємо ці приємні роки. Про що ви мріяли, чого прагнули, чого боялися, як спішили жити та дорослішати, як хвилювалися через «не ту» зачіску, дражливих хлопчиків або пихатих дівчаток в класі. А тепер ви вже студенти або навіть інтерни, чи досвідчені фахівці, викладачі, і перед вами відкрито мільйон шляхів та можливостей реалізувати себе в галузях, з якими пов’язали своє життя: медицина та фармація.

Ми дякуємо всім нашим студентам, що вони обрали Київський медичний університет для втілення своїх мрій. А щоб надихнути вас, якщо ви ще вагаєтесь з вибором, ми запросили трьох чарівних дівчат розповісти про свій шлях до професії лікаря, про складнощі, про долю, приклад батьків та багато іншого. Слухайте та надихайтеся.

Київський медичний університет – університет, що втілює дитячі мрії.

12.05.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021