КМУ висловлює співчуття з приводу смерті ректора Європейського університету Івана Івановича Тимошенка

27 березня пішов з життя професор, кандидат історичних наук, співзасновник та ректор Європейського університету Іван Іванович Тимошенко (1937-2021).

(Довідка: Іван Іванович Тимошенко – заслужений працівник освіти України, Голова Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності, член Міжнародної академії, почесний професор Міжнародного університету (м. Відень, Австрія) та Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсінський міжнародний університет (США). Іван Іванович – є автором більше 50-ти наукових та навчально-методичних праць з історії, економіки, менеджменту підприємства та проблем вищої освіти)

Київський медичний університет висловлює щирі співчуття родини померлого і колективу Європейського університету, провідного приватного закладу вищої освіти України, який розпочав шлях свого становлення разом з нашим університетом на початку 1990-х років.

Іван Іванович назавжди залишиться в людській пам’яті як приклад самовідданого служіння українській освіті і науці. Його внесок у розвиток української вищої освіти є неоціненним.

29.03.2021