КМУ УАНМ привітав БДМУ з 70-річчям!

З нагоди 70-річчя Буковинського державного медичного університету його поздоровили міжнародні партнери з Грузії, Румунії, Молдови, Узбекистану та багато інших. Від нашого Університету теплі слова привітання передали ректор Туманов В.А. та президент Поканевич О.В.

На фото зліва направо: Проданчук М.Г. – Директор наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя МОЗ України; Анатолій Іванович Гоженко – Директор ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України»; ректор КМУ УАНМ Туманов В.А.; президент КМУ УАНМ Поканевич О.В. та декан стоматологічного факультету БДМУ Білоокий В.В.

22.10.2014
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021