КМУ – базовий заклад ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»

Наш Університет впевнено рухається до нових вершин, нещодавно він став базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія».

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбудеться 15 квітня 2021 року за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.

Для участі у Конкурсі необхідно до 15 березня 2021 року надіслати студентські наукові роботи в друкованому вигляді та відповідні супровідні документи на поштову адресу: ПВНЗ «Київський медичний університет» з позначкою «Конкурс студентських наукових робіт», 02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 2 та електронну версію на електронну адресу n.kyzyma@kmu.edu.ua.

Вимоги до наукових робіт ви можете переглянути тут, додаток 1, додаток 2.

21.12.2020