Київський медичний університет запрошує приєднатися до Свята медичної науки на Медичних пікніках!

Запрошуємо усіх бажаючих провести час цікаво, із користю та радістю!

Далі – офіційний прес-реліз від організаторів.

19 травня з 12:00 до 17:00 у Київському Парку ім. Т. Г. Шевченка відбудуться Медичні пікніки. Захід проводиться в рамках Року науки в Києві і має на меті зруйнувати бар’єр «лікар – пацієнт», розібратися в перипетіях медичної реформи, популяризувати здоровий спосіб життя у пізнавальній формі та познайомити киян з лікарями у неформальній атмосфері.

На медичному фестивалі всі охочі зможуть дізнатися, що відбувається всередині організму людини, як надавати першу медичну допомогу та залишатися здоровим.

«У свідомості суспільства вкорінилися десятки міфів, пов’язаних з охороною здоров’я, і ми налаштовані їх зруйнувати. Хочемо розвіяти зайві вагання стосовно вакцинації, розповісти про те, чому гомеопатія насправді не може вилікувати, і навчити молодих батьків правильно доглядати за малюками й не боятися примарних проблем», – пояснює координатор  Медичних пікніків Анастасія Шелевицька.

Завдяки мультидисциплінарному підходу та ігровому методу кожен переконається, що всі галузі науки безпосередньо впливають на здоров’я та життя людини. Так, відвідувачі зможуть власноруч виділити ДНК, визначити кислоту середовища за допомогою капусти, дізнатися про компоненти крові та побачити їх власними очима в окуляр мікроскопа.

На пікніку зазирнуть всередину людини в прямому сенсі слова – на фантомі в людський зріст можна буде побачити будову тіла людини зсередини, будову та зовнішній вигляд внутрішніх органів. А на спеціальному майстер-класі будь-хто зможе опанувати основи курсу рятівників. Навіть діти навчаться надавати першу допомогу, яка часто рятує життя. Організатори радять не оминати увагою цей тренінг.

Важливо, що відвідувачі медичного пікніку зможуть у комфортній обстановці поспілкуватися з лікарями різних спеціальностей, заслухати лекції про сучасні медичні тренди та проблеми, поставити свої запитання про все, про що «раніше соромились запитати». З огляду на кількість запитань у населення, зокрема, щодо медичної реформи, такі зустрічі важливі тим, що розпочинають діалог між пацієнтами та лікарями.

Цікаво, що на Медичному пікніку зустрічати гостей будуть не тільки лікарі, а й філологи. Так до заходу долучився Інститут літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, який розкаже про хвороби та фобії відомих письменників, а також, яким спортом вони займались і чи слідкували за своїм здоров’ям. І наостанок, усіх навчать писати справжнім пером! Адже це медичний пікнік, а писання гусячим пером дуже корисне для дрібної моторики.

Завданням проекту є популяризація науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків. Нагадаємо, проект «Рік науки в Києві» став можливий завдяки підтримці киян на Громадському бюджеті міста. Офіційний партнер фестивалю – медична мережа «Добробут».

Більше про захід тут.

Сторінка Наукових пікніків у Facebook.

Відкритий тренінг на тему: “Сучасні аспекти надання домедичної та першої медичної допомоги в умовах війни”
Тренінг відбудеться 16 квітня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (ЦЕНТР СИМУЛЯЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ОЦІНЮВАННЯ КМУ).
08 Квітня 2024
Відбудеться екскурсія до медичного центру «Smart Medical Centre»
Київський Медичний Університет продовжує знайомити майбутніх інтернів з базами стажування. Запрошуємо 16 квітня 2024 року 14:30 на екскурсію до медичного центру мережі клінік «Smart Medical Centre».
11 Квітня 2024
Відбудеться лекція на тему: «Мінна безпека»
Лекція відбудеться 17 квітня 2024 року об 11:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
03 Квітня 2024
Екскурсія до стоматології DentStyle
 Запрошуємо 18 квітня 2024 року о 10:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології DentStyle.
15 Квітня 2024