Київський медичний університет розширює міжнародне співробітництво

Наприкінці серпня у  Батумському державному університеті імені Шота Руставелі відбулася зустріч співробітників університету і доктора медичних наук, професора, завідувача кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії Тимофєєва Олексія Олександровича, на якій серед багатьох питань обговорювалася можливість співробітництва між університетами за програмами наукової співпраці та академічної мобільності. Обговорено також питання про всебічне спіробітництво між Батумським державним університетом імені Шота Руставелі та Українською асоціацією щелепно-лицьових хірургів і хірургів-стоматологів.
[slideshow_deploy id=’3633’]
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024