Київський медичний університет взяв участь у Medical Motivational Meeting

Київський медичний університет – генеральний партнер наймасштабнішої медичної конференції року Medical Motivational Meeting, яка відбулася 18 вересня 2021 року у Національному палаці «Україна».

Організатори заходу – один з найвідоміших українських лікарів, провідний кардіохірург світового рівня Борис Михайлович Тодуров.

У цьому році тема конгресу – «Комунікація» як одна з найголовніших складових успіху. Ця подія зібрала на одній сцені найуспішніших лікарів, топ-менеджерів медичних закладів, державних діячів, бізнесменів, телеведучих, які поділилися історіями власного успіху та секретами ефективної комунікації.

Найпопулярнішим серед більше ніж 3000 тисяч учасників заходу, став стенд Київського медичного університету. Команда підтримки КМУ розповідала відвідувачам про Університет, основні напрямки його роботи, курси професійної англійської мови для лікарів та запрошувала вступати до інтернатури – однієї з найкращих серед медичних закладів вищої освіти України.

Надзвичайно сподобався гостям конференції анатомічний конкурс, організований на стенді Університету, де всі бажаючи могли продемонструвати свої знання з анатомії та отримати пам’ятні подарунки від КМУ.

З мотиваційною доповіддю на тему: «Київський медичний університет: де 30-ти річна спадщина минулого зустрічається з інноваціями майбутнього» виступив на конференції президент нашого Університету Олександр Валерійович Поканевич. У доповіді йшлося про історію успішного розвитку Київського медичного університету, який менше ніж за 30 років став кращим приватним закладом вищої освіти України (рейтинг Osvita 2019) та наші плани на майбутнє.

Дякуємо організаторам і співробітникам КМУ за проведення цікавого та корисного заходу, який дасть поштовх для успішного розвитку молодих лікарів!

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024