Київський медичний університет долучився до вирішення проблеми антибіотикорезистентності

18-24 листопада усі країни світу приділяють особливу увагу антибіотикорезистентності. Київський медичний університет та його філія “Харківський інститут медицини та біомедичних наук” обговорював цю глобальну проблему з позиції громадського здоров’я на конференції у Харкові разом з Українською Академією педіатрії та Українською асоціацією міждисциплінарної медицини. Колеги з різних медичних закладів вищої освіти: проф. Величко В. І., проф. Клименко В.А., проф. Шадрін О.Г., доцент Савоськіна В. О. активно включилися в дискусію з актуальних питань охорони здоров’я.

Нагадуємо, що проблема антибіотикорезистентності стосується кожного з нас, адже, якщо ми всі разом не будемо дотримуватися правил відповідального споживання антибіотиків, ми наражаємо суспільство на небезпеку виникнення все більшої кількості супер-бактерій та їх агресивного розвитку. Це може відкинути медицину на 100 років назад та знищити можливість проводити такі прогресивні медичні втручання, як, наприклад, трансплантація та лікування раку.

Більше про цю проблему ви можете дізнатися тут та тут, а також ознайомитися з Національним планом дій щодо боротьби із стійкістю до протимікробних препаратів.

[slideshow_deploy id=’8893’]

Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024