НОВИНИ | Всі Новини
Київський медичний університет взяв участь в роботі конференції «Нові досягнення та перспективи клінічної неврології»

27-28 вересня в Києві відбулася неврологічна конференція “Нові досягнення та перспективи клінічної неврології», основними питаннями якої були:

• Предиктори, патогенез, клініка, діагностика та лікування інсульту
• Когнітивні та психоемоційні порушення у неврології
• Сучасні підходи до діагностики та лікування розсіяного склерозу
• Захворювання периферичної нервової системи
• Нейродегенеративні захворювання: хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера
• Епілепсія та неепілептичні пароксизмальні стани у неврології
• Фармакотерапія у неврології
• Якість життя та реабілітація пацієнтів із захворюваннями нервової системи.

В роботі якої активну участь взяла кафедра неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини, зокрема завідувач кафедрою  д.мед.н., проф. Копчак О.О., яка була модератором секції, присвяченої нейрокогнітивним розладам та виступила з доповіддю “Вікові аспекти когнітивних порушень при метаболічному синдромі”.

В роботі конференції з метою підвищення кваліфікаційного рівня взяли активну участь лікарі-інтерни та співробітники кафедри.