Київський медичний університет увесь час оновлює матеріально-технічну базу

Так протягом листопада 2015 – лютого 2016 рр. були укладені угоди на придбання анатомічного, клінічного та лабораторного обладнання загальною вартістю понад півмільйона гривень, в т.ч. і кошти отримані в межах реалізації проекту “Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні”, який співфінансується ПРООН та урядом Японії.

Серед придбаного скелети, моделі паренхіматозних та порожнистих органів, мікроскопи, фантоми для відпрацювання практичних навичок проведення ін’єкцій, в т.ч. катетеризації центральних вен, здійснення реанімаційних заходів, практики накладання та знімання хірургічних швів, портативний електрокардіограф та набір тонометрів.

Все це дозволить ефективно доповнити систему інтегрованої теоретичної та практичної підготовки студентів КМУ.

23.02.2016
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021