Київський медичний університет УАНМ створить Центр традиційної китайської медицини

Тривають заходи, спрямовані на реалізацію домовленостей, досягнутих в ході зустрічі керівництва КМУ УАНМ з представниками університету провінції Ганьсу (КНР). Серед пріоритетних напрямів співпраці:

1. Відкриття Центру традиційної китайської медицини на базі Університету
  2. Відкриття виробництва лікарських препаратів традиційної китайської медицини
  3. Впровадження викладання традиційної китайської медицини в Університеті
  4. Створення програми двосторонніх академічних обмінів для студентів та лікарів
  5. Поглиблення двосторонньої співпраці з медичними університетами КНР
  6. Створення передумов для лікарів китайської традиційної медицини здійснювати професійну діяльність в Україні.
  7. Делегування повноважень щодо здійснення співпраці у галузі китайської традиційної медицини КМУ УАНМ чи Комітету з питань народної та нетрадиційної медицини.
  8. Роль Комітету з питань народної та нетрадиційної медицини у співпраці
  9. Підготовка робочої зустрічі щодо створення Центру китайської традиційної медицини; спільний огляд навчальних приміщень Університету.
  10. Здійснення підготовчих заходів з нагоди візиту офіційної делегації КНР 20 липня 2015 р.

17.07.2015
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021