ПОДІЇ | Всі Події

Київський медичний університет та СтоматЦентр «Університетський» на Медичних пікніках 2018 року!

Університет та університетська стоматологічна клініка СтоматЦентр «Університетський» взяли участь в II Наукових пікніках, темою яких в цьому році була медична наука.

Кафедри Київського медичного університету із радістю відгукнулися на пропозицію взяти участь в цьому масштабному та цікавому заході. Організатори поставили на меті розповісти загалу, що відбувається всередині нас, як залишатися здоровим, навчити дорослих та дітей надавати першу медичну допомогу, познайомити із гігієною харчування; ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці, зменшити дистанцію лікар – пацієнт, допомогти знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи, а також донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах.

«Тисячі міфів вкорінились в свідомості багатьох людей. Ми хочемо допомогти розвіяти і зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації та навчити молодих батьків правильно доглядати за малюком, припинити боятись зовсім примарних проблем», – говорять організатори. Проект був реалізований в рамках “Року науки в Києві”, завдяки підтримці киян на Громадському бюджеті.

Команда СтоматЦентру «Університетський» професійно та пізнавально розповідала про гігієну порожнини рота –  дітям, а дорослим — про переваги та недоліки протезування на імплантатах, демонструвала відео про профілактику карієсу, хірургічні втручання, ортопедичну стоматологію та ін., за день наша стоматологічна команда встигла поспілкуватися близько із 1000 осіб, 600 з яких —  діти.

Співробітники кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії не встигали розводити розчини, змішувати реактиви, робити альгінатні кульки, щоб познайомити всіх бажаючих із своїм захоплюючим світом.

Фахівці фармацевтичної ботаніки провели квести, які допомогли зрозуміти справжню природу деяких овочі, фруктів, горіхів та насіння. Наприклад, експеримент «Визначення лікарських видів рослин» ознайомив бажаючих з основними діагностичними ознаками лікарських видів рослин та надав знання, щоб самостійно визначити їх у природі. Завдяки експерименту «Лікарська рослинна сировина під мікроскопом» відвідувачі змогли розглянути мікроскопічні структури лікарської рослинної сировини, які забезпечують наявність діючих речовин у ній (ефіроолійні канали вислоплідників Селерових, залозисті трихоми представників Глухокропивових тощо).

Традиційно гостям свята було дуже цікаво зазирнути у «внутрішній світ» людини — кафедра анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії із сучасними та різнорідними фантомами – як в повний зріст людини, так і з моделями окремих частин тіла та систем органів –  була неперевершеною, кожна людина змогла побачити на власні очі будову людського тіла.

Кафедра дерматології проводила діагностику новоутворень шкіри та волосистої частини голови методом дерматоскопії — сотні бажаючих захотіли пройти безкоштовний профілактичний огляд з метою попередження небезпечних захворювань.

Кафедра дитячих хвороб  взяла на себе дуже важливу та актуальну тему — вакцинація. Також представники професорсько-викладацького складу, інтерни та клінічні ординатори консультували з таких важливих питань, як: щодо профілактики: ВІЛ/СНІДУ, гепатиту С, туберкульозу, інфекцій, що передаються статевим шляхом. Кожний бажаючий зміг отримати набір інформаційних брошур та календар щеплень.

Кафедра профілактичної та соціальної медицини консультувала та демонструвала відео з актуальних питань гігієни харчування  – золоті правила харчування, харчування як основа для управління стресом та гігієна харчування при безсонні, правильне харчування при схудненні, як виявити небезпечні харчові добавки.

Дякуємо організаторам за таке чудове свято, а нашій команді – за підтримку та активну участь!

Репортаж телеканалу Київ дивіться тут.

Репортаж телеканалу ICTV тут.

Репортаж телеканалу МарсТВ тут.

 

22.05.2018
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери