Київський медичний університет розширює співпрацю з приватними клініками!

Київський медичний університет, який є одним з найпрогресивніших приватних вузів країни та кращим приватним медичним вузом, дбає про якість освіти! Ми постійно розширюємо перелік та географію провідних медичних закладів для того, щоб наші студенти та лікарі-інтерни могли отримувати сучасні, якісні та корисні знання та навички, проходячи стажування.

Наразі підписано угоду про співрацю із мережею клінік “Моя клініка” які знаходяться на Лівому березі, що дуже зручно для студентів та викладачів, оскільки знаходяться логістично близько від головного навчального корпусу. Сподіваємося, що завдяки такому партнерству ми стаємо ще краще!

ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021