Київський медичний університет долучається до вирішення питань вакцинації в Україні. 24 квітня у межах Європейського тижня імунізації,  відбувся Форум, організований Європейським бюро ВООЗ, з питань імунізації для медичної спільноти з залученням лідерів думок. Форум став платформою для побудови консолідованого підходу відповідно до мети, цілей і завдань Європейського плану дій щодо вакцинації на 2015-2020 роки.  З цікавою проблемною доповідю виступив д-р Ч. Ніязі (ВООЗ).

Активну позицію в цьому питанні займає і Київський медичний університет, так під час Форуму проф., д. мед. наук, проректор з наукової роботи та післядипломної освіти Доан Світлана Іванівна виступила з важливими пропозиціями щодо підвищення обізнаності медичної спільноти та батьків в питаннях імунізації.

Це був дуже важливий, корисний і плідний захід. Але по закінченню форуму робота співробітників Університету в цьому напрямі не закінчується. Лише щоденна активна участь і виховання розуміння ролі вакцинації починаючи зі студентства, приведуть до того, що ми досягнемо 95% рівня охоплення щеплення тих, хто її потребує, та подолаємо вакцино керовані інфекції.

ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021