ПОДІЇ | Всі Події

Керівництво КМУ відвідало конференцію з питань інтернаціоналізації польської освіти

Віце-президент КМУ, Ксенія Сергіївна Бикова та директор KMU POLISH CAMPUS, Олександр Олександрович Потій, представляли наш університет на міжнародній конференції “STUDENCI ZAGRANICZNI W POLSCE 2024”. Ця важлива подія відбулася у місті Познань (Польща) 8-9 лютого 2024 року.

Цьогорічна конференція, яка проходила під егідою Познанської політехніки, була особливо символічною, оскільки вона позначила перехід від зосередження на кількісних аспектах інтернаціоналізації до пріоритету якості, як у контексті інтернаціоналізації освіти, так і у контексті підтримки міжнародних досліджень. Пан Вальдемар Сівінський, засновник Освітнього фонду Perspektywy наголосив на поточному етапі будівництва якості в контексті інтернаціоналізації освіти та дослідницьких зусиль.

На конференцію до Познані прибуло понад 350 учасників. Майже стільки ж взяли участь в конференції онлайн. Були присутні керівники або заступники керівників інституцій та організацій, відповідальних за інтернаціоналізацію: Міністерство науки та вищої освіти, Польська академія наук, KRASP, а також NAWA, FRSE, IDEAS NCBR, OPI PIB, KRD, PSRP, IREG, IROs Forum, PRom, ESN. Головним партнером конференції є British Council. Серед учасників було понад 50 ректорів. Ключову групу учасників складали директори відділів міжнародної співпраці, розвитку та промоції понад 100 польських університетів.

Участь КМУ в конференції підкреслює прихильність КМУ до активної участі в глобальній освітній спільноті та нашу відданість покращенню якості освіти та досліджень через міжнародну співпрацю. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість впровадження цінних ідей, отриманих від цієї конференції, для подальшого збагачення наших програм та ініціатив.

КМУ залишається непохитним у своєму прагненні до досконалості в медичній освіті та дослідженнях, з особливим акцентом на міжнародний вимір нашої роботи. Ми раді можливостям, які відкриваються перед нами, оскільки ми продовжуємо зміцнювати наші міжнародні партнерства.

20.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери