НОВИНИ | Всі Новини
Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії

Зав. кафедри Тимофєєв О. О. – д. мед. н., проф., Заслужений діяч науки і техніки України,
Головний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «щелепно-лицева хірургія»
.

Кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії була створена 1992 р.
На кафедрі працюють визнані викладачі, серед яких:
• Вітковська С. В., к. мед. н., доц., декан стоматологічного факультету,
• Максимчак С. В., к. мед. н., доц.,
• Солом’яний С. М., к. мед. н., доц.,
• Ушко Н.О., к. мед. н., в. о. доц.

На кафедрі навчаються студентів 2 факультетів: медичного та стоматологічного.

На кафедрі викладають наступні дисципліни:
– Хірургічна стоматологія;
– Дитяча хірургічна стоматологія;
– Основи стоматології .

Стоматолóгія (від грец. στοματος — «рот», и λογος — «слово»; англ. dentistry) — розділ медицини, що стосується зубів, ротової порожнини і суміжних структур. Включає діагностику та лікування їх захворювань і відновлення втрачених чи ураженихтканин.

Хірургічна стоматологія – розділ медицини, пов’язаний з оперативним втручанням на м’яких і твердих тканинах в порожнині рота. Кількість видів втручань і способів їх проведень в порожнині рота досить велике.

Викладачі кафедри – автори і співавтори 3 підручників та 20 навчальних посібників, серед яких:
1. Тимофеев А.А. Руководство по челюстно-лицевой хирургии и хирургической стоматологии. I- III том. – Киев, Червона Рута, 1997-1999,  том 1-3,  перове издание.
2. Тимофєєв О.О., Максимча С. В., Липа С. В., Ушко Н.О., Кішковська К. М., Ухарська О. А., Натия Васадзе. Рентген анатомія кісток лицевого черепа здорової людини у зображеннях комп’ютерних томограм. – Методичні рекомендації для щелепно-лицевих хірургів, стоматологів-хірургів, стоматологів та інтернів. – Київ: ТОВ ВП «Едельвейс», 2012. – 22 с.

Контактна інформація:
Email: surdent@kmu.edu.ua,
Адреса: м. Київ, вул. Підвисоцького, 4а.
Конт. тел.: +38 (044) 456-58-91

22.05.2013