Інтерн КМУ працевлаштований в ILAYA

Вступна кампанія до інтернатури КМУ триває. Наші стандарти інтернатури дають Вам чудову перспективу не тільки отримати досвід роботи у сучасних клініках державної та приватної форми власності, але й працевлаштуватися там. До речі, Адміністрація Університету щиро вітає Саковського Антона Володимировича, який після успішного завершення навчання в інтернатурі нашого університету (2016), зарахований на посаду лікаря-травматолога відомої клініки Ilaya.

Інтернатура КМУ – це  можливість працювати з використанням новітніх технологій та сучасного медичного обладнання під керівництвом спеціалістів світового рівня.

Дорогі випускники вищих медичних закладів, використайте унікальний шанс участі у конкурсному відборі на безкоштовне навчання в інтернатурі в одній із найкращих клінік України «Добробут»

28.07.2016
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021