Інтерн КМУ працевлаштований в ILAYA

Вступна кампанія до інтернатури КМУ триває. Наші стандарти інтернатури дають Вам чудову перспективу не тільки отримати досвід роботи у сучасних клініках державної та приватної форми власності, але й працевлаштуватися там. До речі, Адміністрація Університету щиро вітає Саковського Антона Володимировича, який після успішного завершення навчання в інтернатурі нашого університету (2016), зарахований на посаду лікаря-травматолога відомої клініки Ilaya.

Інтернатура КМУ – це  можливість працювати з використанням новітніх технологій та сучасного медичного обладнання під керівництвом спеціалістів світового рівня.

Дорогі випускники вищих медичних закладів, використайте унікальний шанс участі у конкурсному відборі на безкоштовне навчання в інтернатурі в одній із найкращих клінік України «Добробут»

28.07.2016
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021