Інформація про проведення XVI Міжнародної наукової конференції

23 березня 2016 року в Київському медичному університеті УАНМ відбулася XVI Міжнародна наукова конференція на тему «Новітні чинники впливу на формування особистості студента – майбутнього лікаря».
Захід присвячений пам’яті засновника і керівника нашого Університету – Поканевича Валерія Володимировича.

В конференції прийняли участь 127 делегатів, з них: академіків – 1, професорів – 20, доцентів – 26, викладачів, аспірантів – 80.
В конференції прийняли участь науковці з Мінського національного медичного університету (Білорусь), Державного медичного інституту (Білорусь), Південно-Казахстанської Державної Фармацевтичної Академії (Казахстан), Каролінського університету (Швеція), а також з Національного медичного університету імені О. О. Богомольця; Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова; Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана; Київського політехнічного інституту; Національного університету фізичного виховання та спорту; Національного університету біоресурсів України; Академії екології та медицини; Вінницького державного медичного університету імені М. І. Пирогова; Запорізького медичного університету; Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава); Івано-Франківського національного медичного університету; Рівненського державного базового медичного коледжу.
Конференцію відкривали: президент КМУ УАНМ Поканевич Олександр Валерійович,  ректор КМУ УАНМ Івнєв Борис Борисович, почесний ректор КМУ УАНМ Туманов Віктор Андрійович, завідувач кафедри іноземних мов та соціально-гуманітарних дисциплін Кірик Тамара Вікторівна, завідувач кафедри філософії та соціології НМУ ім. О. О. Богомольця Васильєва Ірина Василівна. Після проведення пленарного засідання робота конференції проводилася по секціях:
1 секція – Гуманітарні виміри сучасної медичної освіти в Україні (модератори Уваркіна Олена Василівна (вчений секретар НПУ ім. М. П. Драгоманова, доктор філософських наук, професор), Васильєва Ірина Василівна (завідувач кафедри філософії і соціології НМУ ім. О. О. Богомольця, доктор філософських наук, професор).
 2 секція – Науково-теоретичні та методологічні засади сучасної медичної освіти (модератори Назар Павло Степанович (доктор медичних наук, професор кафедри внутрішніх професійних та дитячих хвороб КМУ УАНМ), Тимченко Ірина Миколаївна (доцент кафедри фармакології, патофізіології, клінічної фармакології і фармації та технології ліків КМУ УАНМ).
Головна і благородна мета щорічної наукової конференції. Яка є традицією нашого університету – обґрунтування шляхів модернізації вищої медичної освіти в умовах євроінтеграції і технологічного поступу у сфері медицини та охорони здоров’я. У доповідях учасники вдало акцентували та висвітлили важливі фундаментальні проблеми методології, теорії та методики підготовки майбутніх лікарів та провізорів. Отримані студентами від учасників конференції знання є корисними для вирішення індивідуальних проблем професійного зростання, мають значний потенціал для застосування у контексті європейської інтеграції України. Конференція продемонструвала можливості щодо застосування інноваційних та модернізаційних аспектів в освітній сфері, які сприяють формуванню національних і загальнолюдських цінностей у студентів медичних та фармацевтичних вищих навчальних закладів. Конференція окреслила основні напрямки та форми залучення студентів до науки та культури, тенденції та розвиток інновацій в освіті й вихованні.
На конференції були прийняті рекомендації, а кожен учасник отримав збірник матеріалів конференції та сертифікат.

[slideshow_deploy id=’2575’]

05.04.2016
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024