Запрошуємо на екскурсію Києвом

Що ж буде 30 травня?

30 травня ми святкуватимемо День Києва, а також на честь цього ми анонсуємо чудову англомовну екскурсію з випускником Київського медичного університету – Максимом Дєрбєньовим! Екскурсія проводитиметься українською та англійською мовами.

Ми разом з цікавим екскурсоводом дізнаємося про найпотаємніші місця Києва, пройдемося Хрещатиком, дослідимо секрети столичних вулиць та побачимо найтуристичніші місцини нашої столиці!

Не барись – заповнюй гугл форму.

І просимо поставитися з повагою до інших, адже кількість місць у групі обмежена, і якщо ви зареєструєтесь та не підете – ми змушені внести вас у “список очікування” на наступні заходи.

*“список очікування” – це список людей, яких ми будемо ставити “на очікування” на один наступний захід через те, що пропустили попередній захід, на який забронювали місце.

До зустрічі в неділю!

25.05.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021