Вебінар лікарки-акушера-гінеколога, блогерки Аліни Шевчук на тему: “Особистий бренд лікаря”

Ви – студент медичного університету або молодий лікар і не знаєте з чого розпочати свою практику? Тоді ця новина саме для вас — 27 січня 2022 року о 19:00 бренд InWhite підніме найактуальніші питання про особистий бренд лікаря.

Ви дізнаєтеся про досвід лікарів, які запустили свій особистий бренд з нуля та зібрали навколо себе лояльну і цільову аудиторію.

Наш інфлюенсер, лікар Аліна Шевчук, покаже, що для того, аби мати сильний особистий бренд не обов’язково потрібна багатотисячна, мільйонна аудиторія.

(Довідка: Шевчук Аліна Олександрівна, лікарка-акушер-гінеколог, репродуктолог. Працює в м. Житомир, клініка «Матерна». Член спільноти доказових лікарів «СвійДок»).

Вебінар створений, щоб дати відповіді на найпоширеніші питання, які турбують майбутніх лікарів:
• З чого розпочати створення “власного бренду”, якщо про тебе ніхто не знає?
• Як залучити цільову аудиторію до свого акаунту?
• Як створювати новий та унікальний контент?
• Чи збільшиться вартість ваших послуг після ведення особистого блогу?
• Якими мають бути перші кроки та теми “табу” в блозі лікаря.

Партнери заходу: Київський медичний університет, Харківський національний медичний університет, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

InWhite в рамках освітнього проекту InWhite Education створює з експертами ринку просвiтницькi проекти для медичної сфери.

Більше інформації в телеграм каналі.

Реєстрація на вебінар за посиланням.

Посилання на вебінар ми надішлемо на електронну пошту або смс.

Запрошуємо до участі студентів, інтернів та викладачів, всіх тих, хто планує розвивати свій особистий бренд в соціальних мережах!

БЕР
XХІІ Міжнародна наукова конференція імені засновника Київського Медичного Університету В.В. Поканевича «Стратегії розвитку особистості здобувачів медичної освіти»
Конференція відбудеться 20 березня 2024 року 10:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2 («Discovery Hall» (лекторій №302))
13 Березня 2024
KYIV DENTAL DERBY 2024
Грандіозне протистояння відбудеться 22 березня 2024 року о 11:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, ауд. 23.
18 Березня 2024
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024