Онлайн-зустріч з ректором КМУ щодо нових умов вступу до інтернатури

До уваги студентів!

17 листопада 2021 року о 15:00 відбудеться онлайн-зустріч з ректором проф. Івнєвим Борисом Борисовичем з метою роз’яснення нових умов вступу до інтернатури у 2022 році.

Серед основних змін, які чекатимуть вступників до інтернатури:
1. Конкурс за рейтингом – буде враховуватись середній бал, результати КРОК-2 та об’єктивного структурованого практичного (клінічного) іспиту
2. Автоматизована система рейтингового розподілу – випускник ЗВО обиратиме бажану спеціальність, базу стажування та заклад вищої освіти, де проходитиме підготовку в інтернатурі, визначатиме свої пріоритети щодо вступу, але отримуватиме розподіл відповідно до рейтингу в системі.

Тож, запрошуємо студентів приєднатися до зустрічі з ректором Київського медичного університету та отримати відповіді на всі питання щодо нових правил вступу до інтернатури.

Реєстрація за посиланням.

Ставте питання ректору тут, також у вас буде унікальна можливість запитати  ректора про все, що стосується цієї теми під час прямого ефіру на нашому Youtube-каналі.

15.11.2021
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021