Онлайн-презентація проєкту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”

Школа якості медичної освіти (SQMED) – це освітньо-інформаційний майданчик для освітян у галузі охорони здоров’я, створений міжнародною командою фахівців з медичної освіти.

Головна мета школи – покращення якості викладання та управління у медичних закладах вищої освіти шляхом розвитку професійних навичок викладачів і управлінців медичних університетів.

25 березня 2021 року SQMED презентує перший освітньо-інформаційний проєкт “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”, який підтримується Європейським союзом за програмою House of Europe і має на меті вивчення та імплементування кращих практик європейської системи медичної освіти.

Під час презентації ви дізнаєтеся:
• чим саме для вас буде корисно приєднатися до школи якості медичної освіти
• які корисні і цікаві активності заплановані найближчим часом
• як взяти участь у безкоштовних заходах проєкту, що відбуватимуться протягом наступного місяця та багато іншого

Спікери:
• Борис Івнєв, ректор ПВНЗ “Київський медичний університет”, д.мед.н., професор

• Андрій Шмаргальов, керівник відділу моніторингу якості освіти ПВНЗ “Київський медичний університет”, к.мед.н., член Європейської асоціації медичної освіти (AMEE)

• Йогеш Ачарія, експерт з медичної освіти, партнер проєкту, член Британської академії медичних освітян (AoME), старший науковий дослідник Western Vascular Institute, National University of Ireland

Модератор:
Ганна В’юн, к.мед.н, експерт з комунікації та моніторингу відділу моніторингу якості освіти КМУ

Захід буде корисний для:
• освітян у галузі охорони здоров’я
• гарантів освітніх програм у галузі охорони здоров’я
• управлінців закладів вищої медичної освіти
• аспірантів
• студентів

Захід відбудеться 25 березня 2021 року о 17:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Реєстрація на захід за посиланням.

БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.