Онлайн-презентація проєкту “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”

Школа якості медичної освіти (SQMED) – це освітньо-інформаційний майданчик для освітян у галузі охорони здоров’я, створений міжнародною командою фахівців з медичної освіти.

Головна мета школи – покращення якості викладання та управління у медичних закладах вищої освіти шляхом розвитку професійних навичок викладачів і управлінців медичних університетів.

25 березня 2021 року SQMED презентує перший освітньо-інформаційний проєкт “Школа якості медичної освіти: європейський аспект”, який підтримується Європейським союзом за програмою House of Europe і має на меті вивчення та імплементування кращих практик європейської системи медичної освіти.

Під час презентації ви дізнаєтеся:
• чим саме для вас буде корисно приєднатися до школи якості медичної освіти
• які корисні і цікаві активності заплановані найближчим часом
• як взяти участь у безкоштовних заходах проєкту, що відбуватимуться протягом наступного місяця та багато іншого

Спікери:
• Борис Івнєв, ректор ПВНЗ “Київський медичний університет”, д.мед.н., професор

• Андрій Шмаргальов, керівник відділу моніторингу якості освіти ПВНЗ “Київський медичний університет”, к.мед.н., член Європейської асоціації медичної освіти (AMEE)

• Йогеш Ачарія, експерт з медичної освіти, партнер проєкту, член Британської академії медичних освітян (AoME), старший науковий дослідник Western Vascular Institute, National University of Ireland

Модератор:
Ганна В’юн, к.мед.н, експерт з комунікації та моніторингу відділу моніторингу якості освіти КМУ

Захід буде корисний для:
• освітян у галузі охорони здоров’я
• гарантів освітніх програм у галузі охорони здоров’я
• управлінців закладів вищої медичної освіти
• аспірантів
• студентів

Захід відбудеться 25 березня 2021 року о 17:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Реєстрація на захід за посиланням.

24.03.2021
ВЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 27.09.2021 - 08.10.2021
07 Вересня 2021
ЖОВ
Інтенсив з судинної хірургії
Захід відбудеться 2-3 жовтня 2021 року у Київському медичному університеті за адресою: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання) (поверх 2).
21 Вересня 2021
ЖОВ
Курси з народної та нетрадиційної медицини
Тривалість: 20.10.2021 - 17.11.2021