Мурал-квест

Усім теплі вітання від Київського медичного університету!

Ми сподіваємось, що ви почуваєте себе добре, старанно навчаєтесь та зберігаєте спокій у буремні часи!

Маємо пропозицію для активного проведення часу з іншими студентами Київського медичного університету!

Ми створили цікавий квест муралами Дарницького району. Познайомитися з новими людьми, провести весело час, виконати цікаві завдання, а також знайти нові красиві місця поруч з нами – все це можна зробити вже цієї суботи!

Ми запрошуємо долучитися українських та іноземних студентів Київського медичного університету до квесту вже цієї суботи, 27 березня о 13:00.

Кількість людей обмежена, тож поспішіть зареєструватися та запросити своїх друзів!

Реєстраційна форма тут

Бережіть себе, носіть маску та користуйтеся антисептиком!

26.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021