Екскурсія до приватних клінік – баз стажування майбутніх інтернів!

Київський медичний університет 17 травня 2018 року традиційно організував екскурсію для майбутніх інтернів в приватні медичні заклади міста Києва. В першій екскурсії в рамках Вступної кампанії 2018 року (будуть організовані додаткові екскурсії) взяли участь більше 30 випускників з ВМНЗ різних регіонів України (Вінниця, Запоріжжя, Суми, Київ). Майбутні лікарі мали змогу на власні очі переконатися в унікальних можливостях інтернатури на базі кращих приватних медичних клінік України («Інтосана», «Добробут», «Доктор Сем», «Євродерм», «Борис»).  Прекрасні фахівці, сучасне обладнання, реалізація принципів доказової медицини  та багато іншого полонили серця майбутніх лікарів. Вступники до інтернатури Київського медичного університету були дуже задоволені екскурсією та висловили бажання, не чекаючи закінчення навчання, уже зараз обрати базу стажування.

ПВНЗ «Київський медичний університет» щиро дякує керівникам клінік: Гуркіній Наталії Василівні, Анікєєвій Тетяні Володимирівні, Ковальовій Інні Сергіївні, Мантулі Аліні Олександрівні, Ращупкіну Андрію Олеговичу за співпрацю і доброзичливе відношення до лікарів – інтернів та запрошує випускників до навчання в інтернатурі на кращих клінічних базах з можливістю подальшого працевлаштування в приватних медичних закладах.

Детально про унікальну пропозицію «Інтернатура на базі кращих клінік Києва та Одеси» тут.

Дізнайся більше про нашу пропозицію intern@kmu.kmu.ua, 093 461 46 45

[slideshow_deploy id=’435’]

Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024