ПОДІЇ | Всі Події

Екскурсія до музею-садиби М.І. Пирогова (м. Вінниця)

19 травня студенти (як іноземці, так і громадяни України) #kyivmedicaluniversity відвідали музей-садибу «Вишенька» ім. М.І. Пирогова у м. Вінниця на чолі із представниками кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та деканату по роботі з міжнародними студентами.

Студентам випала чудова нагода більше дізнатися про життя та професійний шлях видатного науковця, хірурга та педагога Миколи Івановича Пирогова.

Також екскурсанти відвідали музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної того часу, яка знаходиться на території садиби та усипальню, де міститься саркофаг із забальзамованим тілом науковця.

Шляхом до Вінниці екскурсійна група заїхала до м. Бердичів, де відвідала старовинну церкву. Ця церква відома тим, що в ній вінчалися видатний письменник Оноре де Бальзака та Евеліна Ганська.

У самій Вінниці студенти відвідали відомий на всю Україну фонтан – це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку найкращих і видовищних фонтанів світу. Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 м³ ґрунту.

Завдяки такій насиченій програмі всі повернулися до Києва в чудовому гуморі!

 

23.05.2018
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери