Екскурсія до лікарні ізраїльської онкології «LISOD»

Київський медичний університет пропонує проходження інтернатури у провідних клініках України. 22 липня 2021 року о 10:00 запрошуємо старшокурсників закладів вищої медичної освіти України, які збираються обрати спеціальності: «хірургія», «клінічна онкологія», «радіологія», «анестезіологія та інтенсивна терапія» на екскурсію до нашого партнера, лікарні ізраїльської онкології  «LISOD».

(Довідка: LISOD – онкологічна лікарня з повним циклом допомоги: профілактики, діагностики, лікування і реабілітації з використанням міжнародних стандартів на основі доказової медицини. В LISOD використовується необхідне сучасне високотехнологічне обладнання для діагностики та лікування онкологічних захворювань).

Під час екскурсії ви матимете змогу оглянути клініку, її новітнє діагностичне обладнання та познайомитися з лікарями, майбутніми керівниками інтернатури.

Зустрічаємося 22 липня о 10:00 на першому поверсі головного навчального корпусу Київського медичного університету за адресою: вул. Бориспільська, 2.  До лікарні «LISOD» буде організований спеціальний транспорт від Київського медичного університету, у зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Реєстрація на екскурсію за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua