Екскурсія до Ботанічного саду імені ак. А.В. Фоміна

20 та 21-го травня кафедрою фітотерапії, гомеопатії та біо-енергоінформаційної медицини під керівництвом проф. Гарник Т. П. та деканатом факультету по роботі з іноземними студентами була організована екскурсія в ботанічний сад імені акад. А.В. Фоміна для студентів-іноземців першого курсу медичного факультету. Захід відбувся з метою ознайомлення студентів з рослинною колекцією ботанічного саду, особливо з лікарськими видами.

У сонячний день серед чудових рослин екскурсія зарядила гарним настроєм усіх відвідувачів та поповнила знання першокурсників з лікарських рослин.

29.05.2019
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021