Доктор Гері Джеркінс – почесний професор Київського медичного університету

12 жовтня 2021 року до нашого Університету завітала делегація американських лікарів громадської організації Help Motherland International (HMI), яка об’єднує медичних працівників та активних студентів з багатьох країн світу.

До складу делегації увійшли: голова HMI, лікар-офтальмолог Гері Джеркінс, нейрохірург Марк Корб, анестезіолог Патрік Бідвел, стоматологи Рон Свон та Кристофер Вуд, педіатр Рейчел Майс, пластичний хірург Глен Бакспан на інші супроводжуючі особи.

Делегація зустрілася з президентом Університету Олександром Валерійовичем Поканевичем, ректором КМУ Борисом Борисовичем Івнєвим та членами Вченої ради. На урочистому засіданні Вченої ради Університету доктору Гері Джеркінсу було присвоєне вчення звання Почесного професора Київського медичного університету за видатні наукові досягнення та багаторічну підтримку української молоді.

(Довідка: доктор Гері Джеркінс народився у місті Нешвілл (штат Теннесі). Він навчався в медичній школі Університету Теннессі в Мемфісі. Після стажування в методистській лікарні, доктор Джеркінс закінчив резидентуру на кафедрі офтальмології Університету Теннессі. Комплексна офтальмологічна практика доктора Джеркінса розпочалася в 1982 році. У своїй роботі він зосередився на хірургії катаракти. Доктор Джеркінс є засновником громадської організації Help Motherland International (HMI), яка допомагає молоді).

Почесні гості відвідали наш Центр симуляційного навчання та оцінювання, поспілкувалися з керівництвом Центру і поділилися своїми медичними напрацюваннями.

У другий половині дня для гостей провів цікаву ознайомчу екскурсію Києвом наш випускник та “гід у білих рукавичках” Максим Дєрбєньов.
Вітаємо доктора Гері Джеркінса з отриманням звання почесного професора Київського медичного університету та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з американськими колегами.

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024