ПОДІЇ | Всі Події

Доктор Гері Джеркінс – почесний професор Київського медичного університету

12 жовтня 2021 року до нашого Університету завітала делегація американських лікарів громадської організації Help Motherland International (HMI), яка об’єднує медичних працівників та активних студентів з багатьох країн світу.

До складу делегації увійшли: голова HMI, лікар-офтальмолог Гері Джеркінс, нейрохірург Марк Корб, анестезіолог Патрік Бідвел, стоматологи Рон Свон та Кристофер Вуд, педіатр Рейчел Майс, пластичний хірург Глен Бакспан на інші супроводжуючі особи.

Делегація зустрілася з президентом Університету Олександром Валерійовичем Поканевичем, ректором КМУ Борисом Борисовичем Івнєвим та членами Вченої ради. На урочистому засіданні Вченої ради Університету доктору Гері Джеркінсу було присвоєне вчення звання Почесного професора Київського медичного університету за видатні наукові досягнення та багаторічну підтримку української молоді.

(Довідка: доктор Гері Джеркінс народився у місті Нешвілл (штат Теннесі). Він навчався в медичній школі Університету Теннессі в Мемфісі. Після стажування в методистській лікарні, доктор Джеркінс закінчив резидентуру на кафедрі офтальмології Університету Теннессі. Комплексна офтальмологічна практика доктора Джеркінса розпочалася в 1982 році. У своїй роботі він зосередився на хірургії катаракти. Доктор Джеркінс є засновником громадської організації Help Motherland International (HMI), яка допомагає молоді). 

Почесні гості відвідали наш Центр симуляційного навчання та оцінювання, поспілкувалися з керівництвом Центру і поділилися своїми медичними напрацюваннями.

У другий половині дня для гостей провів цікаву ознайомчу екскурсію Києвом наш випускник та “гід у білих рукавичках” Максим Дєрбєньов.
Вітаємо доктора Гері Джеркінса з отриманням звання почесного професора Київського медичного університету та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з американськими колегами.

18.10.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери