До уваги студентів та викладачів КМУ УАНМ!

До Вашої уваги пропонується перелік наукових конференцій та виставок, що відбуватимуться в Україні та за її межами. Не втрачайте можливості взяти участь в них! Університет пишатиметься активними студентами та співробітниками – учасниками конференцій та виставок!

Конференції, гранти та конкурси, де все ще можна взяти участь:

1)  7-8 листопада 2013, м. Полтава «Якість і безпека медичної допомоги новонародженим: питання, реальність і стратегія розвитку»

2)  Гранти 2013-2014 року імені Фредеріка Бантінга для постдокторантів (стажування в Канаді). Deadline: до 1 листопада 2013 року

3)  Гранти (стипендії) 2014-2015 для навчання в магістратурі університету Женеви (Швейцарія). Deadline: до 14 березня 2014 року

4)  Конкурс біологічних статей в українській Вікіпедії WikiBioContest – 2013. Deadline: до 30 вересня 2013 року

Відвідати конференції:

5)  10-13 вересня 2013 року VII Міжнародна конференція «Біоресурси та віруси»

6) 16-20 вересня 2013 року IX Всеукраїнська конференція з аналітичної хімії

7)  16-21 вересня 2013 року ІІІ Міжнародна конференція “Наноматеріали: застосування і властивості – 2013”

8)  24-25 вересня 2013 р. Дев’ята міжнародна конференція «Енергія з біомаси»

9) 7 листопада 2013 року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Клітинні технології в акушерстві, гінекології, неонатології та дитячій неврології»

Виставки:

10)  – 6 вересня 2013 року, м. Київ. Міжнародна спеціалізована виставка «Екологічний стандарт якості та безпеки продукції – крок у майбутнє», Експозиція «Агро-Лаб»

11)  15-17 квітня 2014 року, м. Київ.   V Ювілейний міжнародний медичний форумwww.medforum.in.ua.

12)  15-17 жовтня 2013 року, м. Київ, у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»  VI Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій»

8-10 жовтня 2013 року, м. Харків. Виставка і конференція Співробітництво для вирішення проблеми відходів» WasteECo-2013http://waste.ua/cooperation/

__________________________________________________________________

Викладачі та вчені нашого університету беруть активну участь у форумах та конференціях, що проходять на теренах України та за її межами (див.статтю: міжнародна діяльність). Ось, наприклад, неповний перелік тих конференцій, де побували викладачі 2013 навчального року:

1)    м. Тернопіль, Скирипнюк З.Д. (проректор з наукової роботи, завідувач кафедри нормальної фізіології,       біофізики, медичної біології та біохімії) – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції             «Актуальні   питання діагностики, лікування, диспанцерізації та реабілітації в практиці сімейного лікаря».

2)    м. Тернопіль, Гарник Т.П. (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фітотерапії, гомеопатії, біоенергоінформаційної медицини) – участь у конференції «Актуальні питання діагностики, лікування, диспанцерізації та реабілітації в практиці сімейного лікаря».

3)    м. Луганськ, Гичка С.Г. (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри паталогічної анатомії, гістології і судової медицини) – проведення IX Конгресу асоціації патологів України «Актуальні проблеми патології» в якості співголови.

4)    м. Судак, Сенчук А.Я. (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства та гінекології) – участь в Міжнародній конференції «Актуальні питання акушерства, гінекології, пеританології і репродуктології».

5)    м. Тернопіль, Стадник В.Я. (декан медичного факультету) – участь в роботі X ювілейної Всеукраїнської навчально-наукової конференції з міжнародною участю «Кредитно-модульна система організації навчального процесу у вищих медичних навчальних закладах України на новому етапі».

6)    м. Трускавець, Гарник Т.П. (доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фітотерапії, гомеопатії, біоенергоінформаційної медицини) – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Стратегія і тактика використання немекаментозних методів терапії в практиці відновного лікування».

7)    м. Полтава, Киричек П.В. (викладач кафедри нормальної фізіології, біофізики, медичної біології та біохімії) – участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Інтерналізація вищої медичної освіти: науково-методичні засади освіти іноземних громадян у вищих навчальних закладах».

29.08.2013
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024