ПОДІЇ | Всі Події

День працівників швидкої допомоги

28 квітня відзначається День працівників швидкої допомоги. Саме вони першими беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей, у будь-який час готові прийти на допомогу хворим і травмованим. Невідкладні фельдшерські, лікарські та акушерські бригади поспішають на виклик, щоб надати кваліфіковану допомогу людині, яка перебуває в критичній ситуації. У військові часи діяльність бригад швидкої допомоги є надважливою!

Перші станції швидкої допомоги на теренах України були створені в 1881 році у Києві, 1890 – у Львові та 1903 – в Одесі.
Зараз диспетчерська служба швидкої медичної допомоги централізована, має єдиний телефонний індекс для виклику, автомашини забезпечені медичним обладнанням для здійснення першої медичної допомоги під час руху транспорту. З 2009 року загальнодержавним телефонним номером виклику є 103 (безкоштовно).

Ми висловлюємо свою повагу і вдячність працівникам швидкої медичної допомоги, які щодня рятують людські життя. На сьогодні, в час війни, вам часто доводиться першими приймати удар на себе та ризикувати власним життям. Дякуємо за мужність, героїзм та відданість своїй справі!

28.04.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери