ПОДІЇ | Всі Події

День фармацевтичного працівника України

З 1999 року в Україні, в третю суботу вересня представники фармацевтичної галузі святкують своє професійне свято.

В українській фармацевтичній галузі сьогодні працюють понад 350 тисяч осіб. Україна є експортером ліків та співпрацює у цьому напрямку з 25 країнами світу. Асортимент лікарських препаратів, що випускаються в Україні, постійно зростає.

Київський медичний університет тісно пов’язаний з цим святом, адже ми вже протягом 20 років готуємо фахівців за спеціальністю «Фармація, промислова фармація» на денній та заочній формах навчання.

Зазвичай урочисті заходи до цього дня включають у себе різноманітні наукові конференції та симпозіуми, презентації новинок фармацевтичної галузі, акції та знижки в аптеках, а також безкоштовні діагностичні процедури, наприклад, вимір артеріального тиску і т. п.

Вітаємо фармацевтів з професійним святом! Нехай ваша плідна праця набирає нового змісту, збагачується досвідом та приносить задоволення від виконаного обов’язку перед людьми, які так чекають на вашу допомогу.

18.09.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери