ПОДІЇ | Всі Події

Відбувся День донора крові

20 січня 2023 року студенти та інтерни медичного, стоматологічного і фармацевтичного факультетів долучилися до Дня донора крові, адже в умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов обороноздатності країни та запорукою її національної безпеки.

Організаторами заходи виступив Київський Медичний Університет та КНП «Академія здоров’я людини».

День донора крові відбувся у рамках національної кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором», бо наразі важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові, яка допомагає не тільки врятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації.

Зробити благородну справу, поділитися своєю кров’ю з тими, хто її потребує прийшли студенти, інтерни та співробітники Київського Медичного Університету. Деякі наші студенти та інтерни захищають Батьківщину у лавах ЗСУ.

Кожний донор отримав безкоштовне обстеження на гепатит В,С, ВІЛ-інфекцію, сифіліс, визначення групи крові та резус-фактора.

Ми вдячні всім і кожному особисто, хто відгукнувся на заклик КМУ і прийшов здати кров. Це дійсно велика і дуже добра справа, яка допомагає рятувати людські життя. Дякуємо вам за небайдужість та бажання допомогти в цей непростий для країни час.

Сюжет MarsTVUkraine про День донора крові дивіться за посиланням.

23.01.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери