ПОДІЇ | Всі Події

Чергова перемога наших студентів!

04 квітня 2019 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (англійською мовою) зі спеціальності «Фармакологія, фармація». Наш університет представляла студентка ІІІ курсу Фа1601о групи фармацевтичного факультету Алонге Халімат Шадіат (Alonge Halimat Shadiat) з роботою на тему: «Phytochemical study on Dioscorea rotundata Poir. and Colocasia esculenta (L.) Schott». Робота була виконана на кафедрі фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії (зав.кафедрою – д.фарм.н., проф. Коновалова О.Ю.) під керівництвом доцента кафедри, к.б.н. Калістої М.С.

Під час своєї доповіді в рамках конкурсу Алонге Халімат підкорила серця членів журі результатами дослідження дивосвіту справжніх та несправжніх ямсів (інша назва видів роду діоскорея), які не зростають у дикорослому стані в Україні, але водночас є найпоширенішими овочевими культурами на Батьківщині Халімат – Нігерії. Отримані в роботі дані проведеного Алонге Халімат фітохімічного дослідження цих видів переконливо підтвердили перспективність використання ямсів у фармації у якості субстанцій для потенційного виробництва лікарських засобів.

У нелегкій боротьбі, але в дружній і теплій атмосфері наукових змагань з представниками Національного фармацевтичного університету (м.Харків), Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (м.Київ), Запорізького державного медичного університету та Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, Алонге Халімат Шадіат стала одним із переможців конкурсу студентських наукових робіт і виборола 2 місце та Диплом ІІ ступеня. Вітаємо нашу переможницю та пишаємося нею!

Щиро бажаємо Алонге Халімат, її керівникові доценту Калістій М.С. та всім співробітникам кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення у подальшій роботі та нових наукових досягнень!

06.05.2019
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери