Челендж на кращу творчу роботу до Дня української писемності та мови

Шановні студенти, викладачі та співробітники!

Кафедра української та латинської мов Київського медичного університету оголошує онлайн-челендж на кращу творчу роботу до Дня української писемності та мови, який відзначатиметься 9 листопада 2020 року.

Умови челенджу: записати відеоролик на 1-2 хв. з декламацією української поезії, прози або співаної поезії з використанням національних та державних культурних надбань або зробити фото в національному одязі на фоні українських культурних символів.

Відео та фотороботи потрібно надсилати на електронну адресу кафедри української та латинської мов imsd@kmu.edu.ua до 06 листопада 2020 року.

Переможці челенджу отримують подарунок.

Кожен учасник має право надати для участі у челенджу не більше однієї роботи.

Відео та фотоматеріали учасників будуть оцінюватися експертним журі до 08 листопада (включно). Результати конкурсу будуть оголошені 09 листопада 2020 року на офіційному сайті Університету та на наших сторінках у соцмережах.

28.10.2020