ПОДІЇ | Всі Події

Центр діагностики «М24» запросив на ознайомчу зустріч майбутніх інтернів

25 травня 2021 року провідний український Центр діагностики «М24», партнер Київського медичного університету, організував для вступників до інтернатури цього року, які планують обрати спеціальність «Радіологія» – ознайомчий день відкритих дверей.

На заході студенти-старшокурсники КМУ проглянули презентацію інтернатури зі спеціальності “Радіологія” та познайомилися з лікарями-керівниками інтернатури, які розповіли про проходження інтернатури у Центрі діагностики «М24».

Організатори заходу провели для майбутніх інтернів екскурсію центром та продемонстрували новітнє діагностичне обладнання.
Наприкінці зустрічі студенти пройшли попереднє тестування майбутніх лікарів-інтернів для «занурення» в питання, які щоденно вирішує рентгенолог.

Дякуємо Центру діагностики «М24» та відділу інтернатури КМУ за організацію заходу і запрошуємо випускників вищих медичних закладів вищої освіти вступати до інтернатури Київського медичного університету!

Контакти відділу інтернатури

Телефон: (066) 490-09-55
Електронна адреса: intern@kmu.edu.ua, doan@kmu.edu.ua
Сайт КМУ: https://kmu.edu.ua/http://intern.kmu.edu.ua/;
Наша адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, каб. 411

27.05.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери