Апробація дисертаційної роботи на кафедрі терапевтичної стоматології

22 листопада на кафедрі терапевтичної стоматології відбулася апробація дисертаційної роботи Куліш Альони Станіславівни.

Робота, виконана під керівництвом професора Удода О. А. та підтримки завідувача кафедри проф. Копчак О. В., викликала неабияке зацікавлення у членів наукового засідання. Після жвавої дискусії, внесення рекомендацій, пропозицій та виступів рецензентів (д.мед.н, проф. Дорошенко С.І. і к.мед.н., доц. Азарова О.В.), роботу рекомендовано до офіційного захисту на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Стоматологія» у спеціалізованій вченій раді відповідного профілю.

Бажаємо нашому молодому науковому співробітнику вдалого захисту, професійного розвитку та подальшого зростання!