Анкета вступника до інтернатури Університету

Шановні випускники!

Запрошуємо вас до інтернатури, де ви матимете можливість проходити інтернатуру на базі приватних клінік Києва, Одеси, Дніпра та Черкас. Наразі ми маємо біля 60 клінік, асоційованих з Київським медичним університетом, наприклад: INTO-SANA, МЦ “Гармонія здоров’я”, Медіан, МEDILAND, SQLAB, МЦ “Особливі”, Smart Medical Center, Зір 100 процентів, “Борис”, “Оберіг”, “Добробут”, “Spizhenko Clinic”, “Lisod”, “ILAYA”, “Doctor Sam”. Інтерни не лише можуть обрати саме ту клініку, яка їм сподобається найбільше, але й мають чудову можливість ротації.

Нагадуємо, що вступна кампанія до інтернатури вже розпочалася з 1 липня і триватиме до 31 липня.
Приймальна комісія (відділ інтернатури) працює за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2.
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Сайт: intern.kmu.edu.ua
Тел.: +38 (099) 153-71-34

Заповнивши цю анкету, ви першими дізнаєтеся про нові бази стажування, графік проходження співбесід та інші цікаві новини інтернатури Київського медичного університету.

До зустрічі в кращому приватному Університеті країни!

Посилання на анкету

07.07.2020