30 травня – Всесвітній день розсіяного склерозу

Всесвітній день розсіяного склерозу (World Multiple Sclerosis Day) щорічно відзначається 30 травня. Вперше він був започаткований Міжнародною федерацією товариств розсіяного склерозу з метою інформування про проблему розсіяного склерозу та допомоги хворим на це захворювання.

Розсіяний склероз – це хвороба, яка вражає головний мозок, зорові нерви, спинний мозок, що призводить до порушення відповідних функцій організму. Це захворювання вперше описав французький лікар Жан Крювел’є у 1835 році.

Наразі кількість людей, які хворіють на розсіяний склероз у світі перевищує 2 млн. осіб. В Україні налічується більше 20 тисяч таких хворих.

Тема Всесвітнього дня розсіяного склерозу 2020–2022 рр. – «Знайди свої зв’язки». Мається на увазі всебічна підтримка та покращення обслуговування хворих на розсіяний склероз, які почуваються самотніми та соціально ізольованими.

Цікаві факти про розсіяний склероз:
1. Розсіяний склероз – хронічне, непередбачуване захворювання центральної нервової системи.
2. Вік більшості хворих – від 20 до 50 років.
3. Жінки більш схильні до цього захворювання, ніж чоловіки.
4. Розсіяний склероз – не спадкова хвороба
5. Розсіяний склероз – не виліковна хвороба

30.05.2021
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024