29 серпня відбулася Урочиста посвята в студенти Київського медичного університету!

Для всіх нас це – справжнє свято, оскільки абітурієнти, а тепер вже студенти, подолали довгий та складний шлях до своєї мрії – стали студентами найкращого приватного медичного вузу України: навчання в школі, ЗНО, вибір професії та вищого навчального закладу!

Цей період був також напруженим для всієї команди Приймальної комісії, оскільки з кожним абітурієнтом, з кожною родиною ми працюємо індивідуально, адже розуміємо, що вибір вузу-це перший та дуже важливий крок до майбутнього, до опанування омріяної професії!

Також Посвяту в студенти не оминули й приємні несподіванки, оскільки, відповідно до правил конкурсу, переможці  програми «Університетський грант 2018» дізналися про свою перемогу лише на Посвяті! Із приємністю вітаємо Плотнікову Евеліну Олександрівну, Лінченко Анастасію Валентинівну, Карабаєва Іллю Даніельовича та Музику Наталію Юріївну із перемогою! #kyivmedicaluniversity пишається своїми студентами! Кращі мають навчатися в кращих!

Більше фото дивіться на нашій сторінці в Facebook!

31.08.2018
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"
Тривалість: 21.09.2020 - 26.02.2021