ПОДІЇ | Всі Події

Починаємо шлях до Європи зі свого університету!

Звернення президента КМУ Поканевича Олександра Валерійовича до студентів та їхніх батьків!

Київський медичний університет розпочав свій шлях до Європи ще в 2014 році зі слогана, який ви бачите вище. Ми постійно прагнули до формування особистостей наших студентів, такими, які були б готові до життя в різних умовах, обставинах та мати додаткові альтернативи та компетентності, які є недоступними для студентів інших університетів. Ми прагнемо, щоб кожен член нашої великої спільноти розпочав цей шлях з нами, але почати ви маєте З СЕБЕ! Саме тому Університет підготував для вас цю пропозицію – практика та продовження навчання в ЄС.

Перебуваючи на стажуванні в ЄС, ви зможете ще більше наблизити нашу державу та рівень медичних працівників до європейських стандартів. Це відкриє вам нові горизонти та можливості працювати в Україні та Європейському Союзі, тому що ви завжди зможете в своєму резюме вказати цей важливий досвід.

Деякі запитують, чи буде зараховуватися ця практика як обов’язкова компонента освітнього процесу. Відповідь – так! За проходження літньої практики ви отримаєте кредити ECTS. До того ж, якщо студент, в навчальному плані якого зараз не передбачена практика, пройде її в Європі – вона буде йому зарахована на наступний навчальний рік (наприклад, після 2-го курсу). Водночас, ситуація в Україні залишається вкрай нестабільною, подекуди – катастрофічною, доступ до лікарень є обмеженим, останні два роки студенти мали обмежений доступ до практики через пандемію, що, звичайно, має свій відбиток на якості підготовки! Студенти вже втомилися від навчання онлайн, ми розуміємо це, також розуміємо, наскільки клінічна практика важлива для майбутніх медичних працівників, саме тому ми наполегливо радимо вам приєднатися до практики в ЄС. Більш того, для вас підготовлено багато позакредитних активностей і можливість ротації між лікарнями та країнами ЄС.

Ми дуже хочемо підтримати вас. Завдяки нашим партнерам-лікарням, фармацевтичним компаніям та закладам вищої освіти Польщі нам вдалося організувати безкоштовне проживання протягом 2 місяців для студентів-українців. Сама практика теж буде безкоштовною для вас, але, звичайно, що залишаються витрати на заробітну плату менторів практики – це 150 USD за два місяці.

Практика відбуватиметься в багатопрофільних лікарнях, стоматцентрах Сілезії та в найкращій мережі аптек Польщі.
Реєструйтеся на практику за посиланням та наша команда підтримки повідомить вам всі деталі. 

УВАГА! найважливіша інформація для вас, шановні студенти та батьки!

В наш дім прийшла війна, але попри всі величезні труднощі, ми не припиняємо свою діяльність, ми несемо відповідальність за тисячі студентів та їхнє професійне майбутнє. Ми наполегливо працювали над тим, щоб дати вам гідну альтернативу навчанню в Україні. Зараз точаться величезні дискусії, як продовжувати освітній процес в умовах війни. Але ми гарантуємо, що те, що зробили ми – не зробив ніхто. Київський медичний університет – ПЕРШИЙ ТА ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ, який невдовзі запропонує студентам можливість спокійно продовжити своє навчання в безпечних умовах в Польщі! Всі деталі ми повідомимо вам протягом серпня. Тому, як би не розпочався осінній семестр – навчання онлайн/офлайн в Україні, офлайн в Польщі – ми готові до будь – яких сценаріїв, осінній семестр 2022 буде розпочато! Ми хочемо щоб ви стали лікарями нової формації, готові до викликів часу. Тож, приставайте на нашу пропозицію, не змарнуйте таку можливість.

YOUTUBE трансляцію, присвячену організації освітнього процесу в умовах військового стану дивіться за посиланням.  

Сьогодні, 1 липня 2022 року долучайтесь до нашої другої онлайн-трансляції, ви можете ставити питання керівництву Університету у чаті під час трансляції  або писати їх у форму за посиланням.

Просимо також переглянути  наступні матеріали  і  обов’язково поділіться інформацією з батьками!

Дивіться відео-звернення президента КМУ Поканевича О.В. щодо практики за посиланням.

За посиланням відео-звернення президента КМУ Поканевича О.В. щодо практики для студентів та інтернів фармацевтів.

Секція найчастіших запитань та відповідей за посиланням

До зустрічі та Слава Україні!

01.07.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери