ПОДІЇ | Всі Події

15-й Всесвітній день вишиванки

Сьогодні українці в усьому світі святкують Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Сьогодні кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку. День Вишиванки 2021 року – святкується в ювілейний, 15-й раз.

Святкування Дня вишиванки у 2021 році присвячене українській традиційній музиці та екологічним проблемам. Зокрема, відзначення проходитиме у форматі Дня вуличної етномузики. На різних локаціях, зокрема площах, парках, вулицях, гратимуть музиканти на народних музичних інструментах.

Всесвітній день вишиванки було засновано у 2006 році студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів, а вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу.

Вітаємо всіх з ювілейним Всесвітнім днем вишиванки та закликаємо продовжувати, зберігати і розвивати наші чудові українські традиції!

20.05.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери