День Студента 2013

14.11.2013 року в КМУ УАНМ відбувся святковий концерт присвячений «Дню студента». Участь в ньому прийняли бажаючі з усіх факультетів університету. Концерт вражав різноманітністю своїх номерів: від співочого українського тріо до неперевершенного виступу Соломона. Кожен із участників концерту привносив свої барви до цього свята. Особливо активними були дівочі дуети. Несподіваним сюрпризом  для глядячів були чаруючі західні танці від студенток нашого університету. Насолоджуючись незабутнім концертом, вкотрий раз переконуєшся в різносторонньому розвитку студентів КМУ УАНМ.  Наш університет не лише навчає майбутніх лікарів, а й розвиває творчу натуру кожного із своїх вихованців.
Особисто хочеться побажати: «Прийміть щирі привітання до Дня студента! Бажаю Вам творчого натхнення, невичерпної енергії, здоров’я, мудрості, наполегливості та впертості на шляху до обраної професії. Саме від Вас та Ваших вчинків залежить майбутнє.  Зі святом, любі колеги!»  – Ректор

14.11.2013 года в КМУ УАНМ состоялся праздничный концерт посвященный «Дню студента».
Участие в нем приняли желающие со всех факультетов университета . Концерт поражал разнообразием своих номеров от певческого украинского трио в непревзойденного выступления Соломона. Каждый из участников концерта привносил свои краски к этому празднику. Особенно активными были девичьи дуэты. Неожиданным сюрпризом для зрителей были чарующие восточные танцы от студенток нашего университета. Наслаждаясь незабываемым концертом , который раз убеждаешься  разностороннему развитию студентов КМУ УАНМ. Наш университет не только учит будущих врачей , но и развивает творческую натуру каждого из своих воспитанников.
Лично хочется пожелать: «Примите искренние поздравления ко Дню студента ! Желаю Вам творческого вдохновения , неисчерпаемой энергии, здоровья, мудрости, настойчивости и упорства на пути к избранной профессии. Именно от Вас и Ваших поступков зависит будущее. С праздником , дорогие коллеги!»   – Ректор

18.11.2013
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024