Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Зустріч з Радником Посольства Хашимітського Королівства Йорданії

KMU UAFM 001   12 червня 2015 року Президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич зустрівся з Радником з культурних зв’язків відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії Др. Ахмад Тальхуніта відвідав клінічні бази Університету з метою проведення акредитації нашого учбового закладу задля навчання йорданських студентів на підготовчому відділенні та на першому курсі.

На зустрічі були присутні Президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич, Радник з культурних зв’язків відділення в Україні Посольства Хашимітського Королівства Йорданії Др. Ахмад Тальхун, проректор з науково-педагогічної роботи Платонова Олена Михайлівна, менеджер підготовчого відділення Щербакова Анна Вікторівна. Президент Олександр Поканевич відмітив, що специфіка підготовчого відділення для іноземних громадян у тому, що людини, вперше приїхавши в Україну, стикається з багатьма етнокультурними і лінгвістичними ситуаціями, з якими сама не може дати раду. У цьому аспекті обов’язком Університету є не просто дати знання, щоб студент міг спілкуватися в побуті, а потім у науковому середовищі, а й допомогти йому знайти себе в нашому середовищі. Це дуже велика відповідальність.

З метою ознайомлення з клінічними базами медичного, стоматологічного та фармацевтичного факультетів Університету для майбутнього навчання йорданських студентів делегація відвідала Київську міську клінічну лікарню №5, де знаходиться кафедра внутрішніх та професійних хвороб. Екскурсію по клініці провів завідувач кафедри доктор медичних наук Батушкін Валерій Володимирович. Морфологічний корпус Університету, який находиться на базі Київської міської клінічної лікарні №1, делегація відвідала разом із заступником головного лікаря. Також були переглянуті стоматологічна клініка та гуртожиток на Є. Потьє. Під час зустрічі було підписано ряд угод щодо можливості навчання громадян Королівства Йорданії в КМУУАНМ.