Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Зустріч з представниками клініки Ернст фон Бергман

IMG_0056Продовжується відбір на стажування у Німеччині серед студентів та інтернів нашого вузу.
До нашого Університету 13 та 14 вересня 2017 р.  завітають представники клінік "Ернст фон Бергманн" (м. Потсдам, Німеччина) для проведення зустрічі зі студентами, які зацікавлені взяти участь у програмі стажування та подальшого працевлаштування за кваліфікацією "Медична сестра" (при собі мати копію диплома).
Зустріч проводитиме старша медична сестра Штеффі Шмідт (на фото) та координатор міжнародних проектів Олена Ларіна.

Надсилайте свій мотиваційний лист на адресу t.borovyk@kmu.edu.ua та приходьте на зустріч, що відбудеться 13 вересня 2017 року о 13:10 год. за адресою м. Київ, вул. Льва Толстого, 7 у приміщенні Національної медичної бібліотеки. Більш детальну інформацію про програму Ви можете знайти нижче.
Чекаємо на вас.

EvB Klinikum_2017_01Final03