Зустріч випускників фармацевтичного факультету 2018 р. з адміністрацією Університету!

Ось і настала пора Різдвяних та Новорічних свят, закінчується 2017-2018 навчальний рік.
Для студентів фармацевтичного факультету ПВНЗ «Київський медичний університет» заочної форми навчання – це хвилююча пора випускних іспитів та отримання диплому. Перед випускниками постає вибір вищого навчального закладу, де продовжити навчання в інтернатурі.

З метою ознайомлення випускників фармацевтичного факультету з перевагами проходження інтернатури в ПВНЗ «Київський медичний університет», інформування їх з усіх питань, що стосуються інтернатури, 26 грудня 2017 року у приміщенні оновленого сучасного лекційного залу за адресою: вул. Горлівська, 124, проректором Доан С.І., завідувачем відділу інтернатури Лихогрою І.П. та відповідальним за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухарем О.О. організована чергова зустріч з випускниками фармацевтичного факультету 6 курсу заочної форми навчання та 5 курсу денної форми навчання.

Проректор з науково – педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І. ознайомила випускників з переліком аптечних баз, умовами проходження заочного циклу інтернатури. Крім того, Доан С.І. зупинилася на можливості продовжити займатися науковою діяльністю та зростати як фахівець в аспірантурі.

Завідувач відділу інтернатури Лихогра І.П. детально розповіла про перелік документів, необхідних для вступу в інтернатуру, особливості очного та заочного циклу інтернатури, цінову політику Університету та терміни навчання.

Відповідальний за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухар О.О. повідомив майбутніх інтернів з програмою інтернатури «Загальна фармація» та особливостями проходження очного циклу на кафедрах Університету.

Зустріч відбувалася у форматі активної дискусії, випускники жваво цікавилися інтернатурою та отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання.

Відділ післядипломної освіти бажає їм успіхів на випускних іспитах та з нетерпінням чекає в інтернатурі!

28.12.2017
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024